ورزشکده
مسئولان باشگاه پرسپولیس که طی روزهای گذشته مذاکرات زیادی را گزینه‌های مورد نظرشان برای نشستن روی نیمکت تیم فوتبال این باشگاه آغاز کرده بودند امروز یکشنبه با مانوئل خوزه به توافق نهایی رسیدند و اگر اتفاق ویژه‌ای نیفتد قرارداد وی بزودی امضا خواهد شد.  پس از قطعی شدن فسخ قرارداد مصطفی دنیزلی با باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان با چهار گزینه خارجی وارد مذاکره شد تا یکی را به عنوان جانشین این مربی ترکیه‌ای انتخاب و معرفی کند اما این انتخاب چند هفته به طول انجامید تا بالاخره امروز یکشنبه با گزینه
+
آخرين مطالب
چت باکس


پيوندهای روزانه
مسئولان باشگاه پرسپولیس که طی روزهای گذشته مذاکرات زیادی را گزینه‌های مورد نظرشان برای نشستن روی نیمکت تیم فوتبال این باشگاه آغاز کرده بودند امروز یکشنبه با مانوئل خوزه به توافق نهایی رسیدند و اگر اتفاق ویژه‌ای نیفتد قرارداد وی بزودی امضا خواهد شد.

 پس از قطعی شدن فسخ قرارداد مصطفی دنیزلی با باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان با چهار گزینه خارجی وارد مذاکره شد تا یکی را به عنوان جانشین این مربی ترکیه‌ای انتخاب و معرفی کند اما این انتخاب چند هفته به طول انجامید تا بالاخره امروز یکشنبه با گزینه مورد نظر به توافق رسید.

در حالی که روز گذشته علی پروین اعلام کرده بود گابریل کالدرون به احتمال 99 درصد سرمربی فصل آینده پرسپولیس خواهد شد، یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس که خواست نامی از او برده نشود از توافق نهایی مسئولان این باشگاه با مانوئل خوزه پرتغالی خبر داد.

مانوئل خوزه که یکی از گزینه‌های مورد نظر رویانیان برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس بود، ابتدا قیمت بالایی به مسئولان این باشگاه ارائه کرد اما پس از رایزنی‌های لازم حاضر شد از مواضع قبلی کوتاه بیاید و پیشنهاد مالی پرسپولیسی‌ها را بپذیرد.

قرار است این سرمربی پرتغالی در صورتیکه به موقع خود را به تهران برساند و اتفاق ویژه‌ای نیفتد طی 48 ساعت آینده در نشست خبری شرکت کند و ضمن معرفی رسمی به عنوان سرمربی پرسپولیس به سوالات خبرنگاران

مطالب مرتبط


 • مانوئل خوزه : مغرور نخواهیم شد
 • متسو نیاید کالدرون سرمربی میشود
 • پرسپولیس در حال مذاکره با لی چون سو

 • موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

  برچسب‌ها: <-TagName->
  [ دوشنبه 12 تير 1391 ] [ 17:21 ] [ پرهام شجاعی ]
  .: Weblog Themes By Iran Skin :.

  درباره وبلاگ

  آرشيو مطالب
  امکانات وب

  Powered by WebGozar