انتخاب 12 یخ نورد برتر زرد کوه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  Powered by WebGozar

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  کارگاه منطقه ای یخ و برف در یخچال های دائمی ارتفاعات زردکوه بختیاری با انتخاب 12 ورزشکار برتر امروز به کار خود پایان داد.
  نماینده و مدرس فدراسیون کوهنوردی در شهرکردگفت: این ورزشکاران پس از موفقیت در آزمون تئوری و 3 روز تمرین و رقابت درآزمون عملی بر روی یخچال کوله خدنگ در ارتفاعات زردکوه با ارزیابی مدرسان و ناظران فدراسیون کوهنوردی بعنوان برترین ها انتخاب شده و با کسب بیشترین امتیاز به مرحله پیشرفته راه یافتند.
  آقای حسینی افزود:آشنایی با بهمن و نحوه برخورد با آن،آشنایی باگره های مخصوص یخچال نوردی و نحوه استفاده از آنها، انواع سرخوردن بر روی یخچالها و ترمزکردن و برقراری تعادل ، زدن کارگاههای صعود و فرود بر روی یخچالها با استفاده ازکمترین ابزار و نحوه حمایت از افراد بر روی یخچالها ، انواع فرود با ابزار و بدون ابزار ، نحوه صعود از شیب های مختلف برفی ، حرکت بر روی یخچالهای طبیعی بدون ابزار و با ابزار از مهمترین موارد آزمون عملی این کوهنوردان و یخ نوردی در یخچال های طبیعی بوده است.
  100 ورزشکار از استانهای خوزستان ، اصفهان و چهارمحال و بختیاری از3 روز قبل در این کارگاه آموزشی با صعود دو یا سه نفره از روی یخچالها ، نحوه برپا کردن کمپ و زدن چادر و انتخاب مکان مناسب برای برپایی چادر، هدایت گروه و سرپرستی و وظایف آن ، پوشاک در صعودهای زمستانی و روش های جدید یخچال نوردی آشنا شدند.

  نویسنده : پرهام شجاعی بازدید : 128 تاريخ : سه شنبه 20 تير 1391 ساعت: 20:27
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها