درخشش دانش آموزان تکواندو در آسیا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  Powered by WebGozar

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  سرپرست فدراسیون ورزش مدارس کشور در مصاحبه با واحد مرکزی خبر با اعلام این خبر افزود: در وزن منهای 55 کیلوگرم ، ابوالفضل یعقوبی با شکست حریفان سوری، جمهوری ساخا و روس به مرحله نهایی این مسابقات راه یافت و در پایان نشان نقره دریافت کرد.
  فرشید ارمیان گفت: در وزن منهای 73 کیلوگرم نیز دانیال صالحی مهر در دو مسابقه نخست حریفان روس و ساخایی اش را شکست داد اما در مسابقه سوم مغلوب تکواندوکاری از مسکو شد و نشان برنز را به دست آورد.
  وی افزود: در وزن به اضافه 73 کیلوگرم محمدرضا اینانلو در دیدار نخست با حریف قزاقی اش رقابت سختی داشت اما در راند طلایی با اخطار داور مسابقه از دور رقابت های این وزن حذف شد.
  ارمیان گفت : در روز نخست این رقابت ها نیز در وزن منهای 48 کیلوگرم محمد حسینی نیا توانست با اقتدار، رقبای روس،تایلندی و قزاقستانی اش را شکست دهد و به مرحله نهایی راه یابد که در این مرحله نیز در مصاف با حریفی از جمهوری آذربایجان با اقتدار نشان طلای این وزن را به خود اختصاص داد.
  وی افزود: علی خالقی دیگر دانش آموز تکواندو کار اعزامی کشورمان به این مسابقات نیز در وزن منهای63 کیلوگرم در نخستین مسابقه ، حریف قزاقی را از پیش رو برداشت و در مسابقه دیگر ، حریفش از جمهوری ساخای روسیه را شکست داد اما در مقابل حریف تایلندی ، نتیجه را واگذار کرد و به نشان برنز این وزن دست یافت.
  در مسابقات کشتی پنجمین دوره رقابت های بچه های آسیا ، تیم کشتی دانش آموزی کشورمان با کسب سه نشان طلا ، دو نقره و دو برنز به مقام قهرمانی رسید.
  رقابت های جودو و ژیمناستیک نیز در چارچوب مسابقات بچه های آسیا امروز در شهر یاکوتسک روسیه درحال برگزاری است.
  نویسنده : پرهام شجاعی بازدید : 150 تاريخ : پنجشنبه 22 تير 1391 ساعت: 18:35
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها