بانوان ایرانی حریفان خود را در کاراته شناختند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  Powered by WebGozar

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  قرعه کشی یازدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان برگزار شد و بانوان کاراته کاهای کشورمان حریفان خود را شناختند.
  به گزارش فدراسیون کاراته، در یازدهمین دوره پیکارهای قهرمانی آسیا که از فردا
  در بخش بزرگسالان آغاز می شود، 249 کاراته کا از 25 کشور آسیایی به روی تاتامی می روند.
  در وزن 50- کیلوگرم که 16 کاراته کا حضور دارند، نسرین دوستی در مبارزه اول باید به مصاف quotation mark النا مالک نور quotation mark از مالزی برود. او در صورت پیروزی با برنده دیدار افغانستان و ازبکستان ملاقات می کند. در این گروه کاراته کاهایی از کره جنوبی، هند، اندونزی و چین حضور دارند. در وزن منهای 55 کیلوگرم که با حضور 25 کاراته کا برگزار می شود، فاطمه چالاکی در گروه A به مصاف quotation mark نیشا آلاگاسان quotation mark از مالزی می رود. چالاکی در مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2011 هم با این کاراته کا مبارزه کرد و پیروز شده بود. چالاکی در صورت عبور از مرحله اول به مصاف برنده چین و تایوان می رود. در این گروه هند، ازبکستان، ویتنام و کره جنوبی هم حضور دارند. سمانه خوش قدم نماینده بانوان در وزن منهای 61 کیلوگرم است که باید ابتدا با quotation mark گوپالاسامی quotation mark از مالزی، نایب قهرمان بازیهای آسیایی گوانگجو و دارنده برنز مسابقات آسیایی چین در سال 2011 مبارزه کند. خوش قدم در صورت پیروزی مقابل این کاراته کا باید به مصاف حریف ژاپنی دارنده مدال طلای، مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2011 برود. در این گروه کره جنوبی، ازبکستان، تاجیکستان، ویتنام و سری لانکا حضور دارند. در این وزن 16 کاراته کا شرکت دارند. در وزن منهای 68 کیلوگرم پگاه زنگنه در نخستین مبارزه با quotation mark جفری کریسنان quotation mark از مالزی مبارزه می کند و در صورت برتری باید به مصاف برنده پاکستان و ویتنام برود. در این گروه 16 کاراته کا حضور دارند که نمایندگان ژاپن، کره جنوبی و هند از جمله آنها هستند. در وزن به اضافه 68 کیلوگرم حمیده عباسعلی نماینده سنگین وزن بانوان باید در گروهی به رقابت بپردازد که 10 کاراته کا شرکت دارند. عباسعلی پس از استراحت در دور نخست، در نخستین گام با quotation mark هن کوماری quotation mark از هند دیدار می کند. در این گروه چین، قزاقستان و مالزی حضور دارند. در کومیته تیمی که 17 تیم حضور دارند، ایران در نخستین دیدار به مصاف افغانستان می رود، در صورت پیروزی با برنده اندونزی و مالزی دیدار می کند. در گروه ایران هنگ کنگ، کره جنوبی و قزاقستان شرکت دارند. در کاتای تیمی 7 تیم شرکت دارند. ایران در مبارزه اول با ویتنام و در صورت پیروزی با ازبکستان مبارزه می کند. در کاتای انفرادی مهسا افسانه نماینده کاتای بانوان است که با قرعه سختی مواجه شده، وی در ابتدا باید با تی هویی از تایوان مسابقه دهدو سپس با لی جی از مالزی دیدار می کند در این گروه ریکا اسامی ژاپنی به همراه کاتاروهایی از هنگ کنگ و افغانستان نیز حضور دارند. گفتنی است مسابقات کاتای تیمی، کومیته تیمی و کاتای انفرادی در روز آخر برگزار می شود.

  نویسنده : پرهام شجاعی بازدید : 151 تاريخ : يکشنبه 25 تير 1391 ساعت: 15:47
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها